​NASZ

Zespół

Zbliżamy do siebie ludzi

Naszym celem jest coś, co nazywamy “Precyzją języka”.
Rozumiemy, jak ważne jest, aby świat widział nas w sposób, w jaki chcielibyśmy być widziani. Kiedy się coś robi, trzeba być pewnym, że jest się w zgodzie z samym sobą, a nie z tym, co myślą inni. Pomagamy rozwijać się każdemu z naszych uczniów i osiągnąć cel, jaki sobie wyznaczył.

Przygotujemy Cię na prawdziwe egzaminy z życia.
Tak, będziesz musiał się z nimi zmierzyć. Egzaminy podczas pierwszych randek, podczas mszy w kościele lub kiedy znajdziesz się ze swoim psem u weterynarza. Prawdziwe egzaminy z życia będą miały miejsce wtedy, gdy nie będziesz się ich spodziewać. Zobowiązujemy się do przygotowania Cię na każdą sytuację, podczas której będziesz zmuszony mówić w wybranym przez siebie języku.

świadomość polskiego społeczeństwa. Te projekty to na przykład zbiórki odzieży dla bezdomnych lub zakup jedzenia dla potrzebujących. 
Nawet jeśli tego nie zauważamy, wszyscy pracujemy dla rozwoju polskiej gospodarki. Jeżeli możemy pomóc komuś wrócić do pracy lub ułatwić podpisanie międzynarodowego kontraktu polskiej firmie, chętnie to zrobimy. Nasze losy są ze sobą splątane. Nie możemy obniżać naszych standardów. Czy istnieje coś bardziej satysfakcjonującego niż praca na rzecz członków naszego społeczeństwa? Chase Academy z takim samym zaangażowaniem poświęca czas zarówno swoim klientom, jak i całej społeczności. 

To, co nas


Wyróżnia

Nasi uczniowie

What makes us

Different

Słyszeliście pewnie termin "native speaker". Jednak sam fakt, że mówi się w danym języku, nie oznacza, że jest się dobrym nauczycielem. Wszyscy nasi lektorzy mają wykształcenie wyższe lingwistyczne i/lub dydaktyczne.

Utrzymujemy kontakt ze szkołami, których właściciele myślą podobnie do nas. Jeśli nie będziemy w stanie zaspokoić Twoich potrzeb, skierujemy Cię do szkoły, która być może będzie Ci bardziej odpowiadać.

Jesteśmy w kontakcie z artystami z Nepalu i adwokatami z USA.

*Dowiedz się więcej o naszych zajęciach online.

Profesjonalne partnerstwo

Sieć naszych klientów obejmuje zarówno wicedyrektorów firm IT, jak i młodych, 9-letnich uczniów.

DLACZEGO  

powinniście nas wybrać

Znamy różnicę pomiędzy nauczycielami i native speakerami. 


Każdy z naszych nauczycieli ma wykształcenie wyższe. Pochodzą z różnych części świata. Razem spędzamy czas, gramy  w przedstawieniach, imprezujemy, podróżujemy, a niektórzy z nas razem mieszkają. Jesteśmy czymś więcej niż tylko zespołem. Jesteśmy rodziną. 

Naszym powołaniem jest ulepszać Polskę.​​


Nasz zespół składa się z ludzi, którzy urodzili się w Polsce oraz takich, którzy przyjechali tu, bo widzą w naszym kraju ogromny potencjał i duże możliwości rozwoju. Dzisiaj nazywają Polskę swoim domem.     Od momentu założenia Chase Academy jej właściciel pracuje nad projektami, które mają rozwijać 

​NASZA

misja