​NASZA

misja

Profesjonalne partnerstwo

Nasi uczniowie

świadomość polskiego społeczeństwa. Te projekty to na przykład zbiórki odzieży dla bezdomnych lub zakup jedzenia dla potrzebujących. 
Nawet jeśli tego nie zauważamy, wszyscy pracujemy dla rozwoju polskiej gospodarki. Jeżeli możemy pomóc komuś wrócić do pracy lub ułatwić podpisanie międzynarodowego kontraktu polskiej firmie, chętnie to zrobimy. Nasze losy są ze sobą splątane. Nie możemy obniżać naszych standardów. Chase Academy angażuje się w działalność społeczną i czerpie z tego ogromną przyjemność. 

What makes us

Different

Sieć naszych kontaktów zaczyna się wśród artystów z Nepalu i dociera aż do adwokatów kryminalnych z USA.

*Dowiedz się więcej o naszych zajęciach online.

Utrzymujemy kontakt ze szkołami, których właściciele myślą podobnie do nas. Jeśli nie będziemy w stanie zaspokoić Twoich potrzeb, skierujemy Cię do szkoły, która być może będzie Ci bardziej odpowiadać.

To, co nas


Wyróżnia

Znamy różnicę pomiędzy nauczycielami i native speakerami. 


Każdy z naszych nauczycieli ma wykształcenie wyższe. Pochodzą z różnych części świata. Razem spędzamy czas, gramy  w przedstawieniach, imprezujemy, podróżujemy, a niektórzy z nas razem mieszkają. Jesteśmy czymś więcej niż tylko zespołem. Jesteśmy rodziną. 

Zbliżamy do siebie ludzi

DLACZEGO  

powinniście nas wybrać

Sieć naszych klientów obejmuje zarówno wicedyrektorów firm IT, jak i młodych, 9-letnich uczniów.

Słyszeliście pewnie termin "native speaker". Jednak sam fakt, że mówi się w danym języku, nie oznacza, że jest się dobrym nauczycielem. Wszyscy nasi lektorzy mają wykształcenie wyższe lingwistyczne i/lub dydaktyczne.

​NASZ

Zespół


Naszym powołaniem jest ulepszać Polskę.​​

Nasz zespół składa się z ludzi, którzy urodzili się w Polsce oraz takich, którzy przyjechali tu, bo widzą w naszym kraju ogromny potencjał i duże możliwości rozwoju. Dzisiaj nazywają Polskę swoim domem.     Od momentu założenia Chase Academy jej właściciel pracuje nad projektami, które mają rozwijać

Naszym celem jest coś, co nazywamy “Precyzją języka”.
Rozumiemy, jak ważne jest, aby świat widział nas w sposób, w jaki chcielibyśmy być widziani. Kiedy się coś robi, trzeba być pewnym, że jest się w zgodzie z samym sobą, a nie z tym, co myślą inni. Pomagamy rozwijać się każdemu z naszych uczniów i osiągnąć cel, jaki sobie wyznaczył.

Przygotujemy Cię na prawdziwe egzaminy z życia.
Tak, będziesz musiał się z nimi zmierzyć. Egzaminy podczas pierwszych randek, podczas mszy w kościele lub kiedy znajdziesz się ze swoim psem u weterynarza. Prawdziwe egzaminy z życia będą miały miejsce wtedy, gdy nie będziesz się ich spodziewać. Zobowiązujemy się do przygotowania Cię na każdą sytuację, podczas której będziesz zmuszony mówić w wybranym przez siebie języku.